Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice

  • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях
  • Фітнес-центр
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice London розташовані на відстані 10-хвилинної прогулянки від станції метро Майда-Вейл і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Апартаменти розташовані у першокласному розташуванні в районі Вестмінстер, за 7 км від собору Святого Павла.

Помешкання також надає гостям доступ до фітнес-центру, що дозволяє їм зосередитися на своєму фізичному самопочутті.

До послуг гостей повністю обладнана кухня, де можна самостійно готувати їжу.

Апартаменти розташовані на відстані 10 хвилин їзди машиною від універмагу Harrods. Гості можуть дістатися до Музею природознавства, що знаходиться на відстані 15 хвилин їзди машиною. Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice розташовані за 2 км від залізничного вокзалу Marylebone.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice Лондон
Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice
Ціна лише для моб. пристроїв

Pink Floyd 3Br Flat In Maida Vale Near Notting Hill And Little Venice

243 м від помешкання
Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv
Ціна лише для моб. пристроїв

Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv

908 м від помешкання
USD 336 USD 302
за ніч
Hidden Gem On Grand Union Canal
Ціна лише для моб. пристроїв

Hidden Gem On Grand Union Canal

9.0
Блискуче 34 відгуки
943 м від помешкання
USD 293 USD 264
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Фітнес-центр

    Відпочинок

    • Сад

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • Чи є в Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice безкоштовний Wi-Fi?
      Wi-Fi надається безкоштовно в Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice.
    • У квартирі Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Marylebone розташований за 2 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Deluxe Studio 4 At The Orange Door Little Venice Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити